Universal CARNITECH LIQUID 473ml exp. + Lipo 6 CLA 45cps exp.

Kód: 5884
Neohodnoceno
–49 %
Universal CARNITECH LIQUID 473ml exp. + Lipo 6 CLA 45cps exp.
–49 % 399 Kč 347 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2019

Universal CARNITECH LIQUID 473ml - minimální doba trvanlivosti - konec kvetna 2015. Carni-Tech ™ je přírodní prostředek k urychlení spalování tuků. Čím je Carni-Tech ™ lepší než všechny ostatní produkty s obsahem karnitinu? Je obohacen o další látky, jako je guarana, žen-šen, extrakt ze zeleného čaje, glycerin a extrakt z kůry bílé vrby. Výhody karnitinu jsou dobře známé a potvrzují je lidé po celém světě - má schopnost urychlení oxidace mastných kyselin, udržování svalového glykogenu, tím snižuje hladinu laktátu v krvi a zvýšuje vytrvalost. ----- Nutrex Lipo-6 CLA - v kombinaci s pravidelným cvičení vám pomůže CLA se zpevněním a vytvarováním postavy. Podporuje přirozené spalování tuků prostřednictvím metabolické aktivity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku Carni-Tech ™

Carni-Tech ™ je přírodní prostředek k urychlení spalování tuků. Čím je Carni-Tech ™ lepší než všechny ostatní produkty s obsahem karnitinu? Je obohacen o další látky, jako je guarana, žen-šen, extrakt ze zeleného čaje, glycerin a extrakt z kůry bílé vrby. Výhody karnitinu jsou dobře známé a potvrzují je lidé po celém světě - má schopnost urychlení oxidace mastných kyselin, udržování svalového glykogenu, tím snižuje hladinu laktátu v krvi a zvýšuje vytrvalost. Karnitin je schopen přepravovat dlouhé mastné kyseliny skrze mitochondriální membrány, aby se zvýšila produkce energie. Bez karnitinu se nespaluje tuk tak intenzivně, protože mastné kyseliny nejsou schopny proniknout do mitochondrií.

Carni-Tech ™ obsahuje glycerol, sportovci vědí, ze je důležitý, aby se zabránilo dehydrataci. Ženšen a guarana jsou přírodní povzbuzující prostředky, které zvyšují hladinu energie a snížují únavu. Extrakt z kůry vrby bílé může zmírnit bolest a zánět spojený s únavou po tréninku. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje polyfenoly, silné antioxidanty, které působí proti volným radikálům, nebo toxinům, které poškozují činnost lidského organismu, poškozují buněčné membrány a urychlují stárnutí.

Dávkování:

2-4 polévkové lžíce 30-60 min před zátěží

Každá dávka - 2 polévové lžíce obsahuje

Calories 24
Carbohydrates 6 g
Carnitine(as L-Carnitine) 1.3 g
Carnitech Performance Blend
Caffeine 25 mg
Choline(as Bitartrate) 50 mg
Inositol 50 mg
L-Tyrosine 50 mg

Složení:
Purified Water, Glycerin, Citric Acid, Papaya Flavor, Sodium Benzoate, Korean Ginseng, Green Tea Powder, Guarana Powder And White Willow. Made In A GMP Facility That Uses Milk, Soy, Egg, Peanuts.

Informace:

Potravina určena pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

---------------------------------------------------------------------------------------

Lipo-6 CLA 

  • CLA (konjugovaná kyselina linolová) je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu. Nejbohatšími zdroji jsou zejména živočišné tuky (např. hovězí či skopové maso) a mléčné výrobky. CLA je taktéž obsažena ve slunečnicovém či lněném oleji.
  • Lipo-6 CLA je vysoce koncentrovaná formule přirozeně se vyskytující konjugované kyseliny linolové. V kombinaci s pravidelným cvičení vám pomůže CLA se zpevněním a vytvarováním postavy. Podporuje přirozené spalování tuků prostřednictvím metabolické aktivity. Tento účinek se zesiluje aktivním pohybem  a redukční dietou.
  • Lipo-6 CLA neobsahuje stimulanty a lze snadno kombinovat s jinými suplementy na podporu spalování tuků. Pro lepší vstřebatelnost je CLA ve formě softgelových kapslí.
  • Přípravek Lipo 6 CLA je zvlášť prospěšný při hubnutí, protože pomáhá blokovat ukládání tuku a zároveň podporuje jejich odbourávání a ochraňuje svalovou tkáň. CLA napomáhá zabraňovat jo-jo efektu a je proto důležitou součástí každé redukční diety.

nutrex-cla

Lipo 6 CLA napomáhá:

  • při hubnutí a redukci nadváhy bez následného jo-jo efektu (opětovného přibrání na váze) po skončení diety,
  • při formování postavy a tvorbě svalové hmoty,
  • při systematickém zvyšování fyzické zátěže urychluje vývoj svaloviny.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 kapsli 2x denně ráno a večer, nejlépe vždy s jídlem
Nutriční hodnoty: 1 kapsle (1 dávka)
Energetická hodnota 10 kcal
- z tuků 10 kcal
Tuky 1 g
- polynasycené tuky 0,75 g
CLA aktivní směs
(80% konjugovaná kyselina linolenová (CLA) ze slunečnicového oleje)
1000 mg

Složení: Želatina, glycerin, rohovník.

nutrex-cla-slozeni

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: