Nutrex Glutamine Drive Black 1000 g exp.

Kód: 31077
1 hodnocení
Značka: Nutrex
–70 %
Nutrex Glutamine Drive Black 1000 g exp.
–70 % 440 Kč 383 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Minimální doba trvanlivosti - 31.1.2018.  Aminokyselina Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech, čímž napomáhá jejich růstu, snižuje tvorbu toxického čpavku v těle a zlepšuje vstřebatelnost kreatinu. Při Vašem skutečně tvrdém silovém nebo aerobním tréninku může být nedostatek glutaminu tím chybějícím stupněm k dosažení potřebné síly, vytrvalosti a rychlejšího rozvoje svalů.

Detailní informace

Příchuť: Nutrex Glutamine Drive Black 1000 g (exp.31.1.2018)
Skladem | 31077
Můžeme doručit do: 25.4.2019
1 449 Kč
440 Kč
383 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Informace o výrobku Nutrex Glutamine Drive Black 1000g

Aminokyselina Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech, čímž napomáhá jejich růstu, snižuje tvorbu toxického čpavku v těle a zlepšuje vstřebatelnost kreatinu. Při Vašem skutečně tvrdém silovém nebo aerobním tréninku může být nedostatek glutaminu tím chybějícím stupněm k dosažení potřebné síly, vytrvalosti a rychlejšího rozvoje svalů.

Glutamin je sice přítomný v krevní plasmě každého z nás, výzkumy však dokazují, že spotřeba glutaminu během stresu provázejícího intenzivní trénink je až několikrát vyšší, což při nedostatečném doplnění suplementy znamená rychlý pokles hladiny glutaminu a následný pokles Vaší síly, vytrvalosti a také zpomalení regenerace svalových buněk po tréninku. Nízká úroveň glutaminu v krevní plasmě pak může vlivem stresu postupně způsobit rychlou ztrátu svalové hmoty, na které jste tak těžce pracovali. Doplnění Vaší výživy Glutaminem Drive Black od Nutrexu výrazně pomáhá tyto negativní příznaky tréninku omezit na minimum a dovoluje tak svalům maximální výkon.

nutrex glutamine drive 1000g

Nutrex Glutamine Drive Black 1000g obsahuje pouze atestovanou a čistou formu L-glutaminu a jeho používání znamená pro Vaše tělo mnohem víc, než jen ochranu před přetrénováním. Řada klinických studií potvrdila, že glutamin pomáhá k rychlejšímu nárůstu objemu a síly vlivem lepší potréninkové regenerace.

Pomáhá svalům růst zvýšením syntézy proteinů. Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin v zotavujícím se svalu a syntéza proteinů je tím zvýšena. To znamená, že sval se zotavuje rychleji, což přispívá k Vašemu růstu objemu i síly. Glutamin snižuje tvorbu čpavku, který je toxický pro svalové buňky. Umožňuje lepší vstřebávání kreatinu. Pomáhá k dosažení perfektního tréninku a napumpování, protože vlivem zlepšení krevního zásobení tkání odstraňuje únavu, která tomu brání. Glutamin má příznivý vliv na vyplavování růstového hormonu.

SLOŽENÍ:

  • 100 % L-glutamin

DÁVKOVÁNÍ:

  • 1 odměrku rozpustíme ve vodě.

POUŽITÍ:

  • používáme bezprostředně po tréninku.
  • V případě použití společně s kreatinem 30 minut před a 30 minut po tréninku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: