USP Labs OxyELITE Protein 907 g exp.

Kód: 30960/OKO
1 hodnocení
Značka: USP Labs
–77 %
USP Labs OxyELITE Protein 907 g exp.
–77 % 280 Kč 243 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Minimální doba trvanlivosti - konec května 2015. OXY Elite Protein přináší moderní komplex protein skládající se primárně z vysoce biologicky dostupných syrovátkové bílkoviny a mléčné bílkoviny . Každá porce poskytuje základní stavební kameny , aminokyseliny a bílkoviny potřebné pro podporu růstu a udržování svalové hmoty. Jedna odměrka obsahuje až 23g proteinu. Delikátní, jemná, úžasná chuť a přitom vysoká účinnost jej řadí k absolutní současné špičce!

Detailní informace

Příchuť: Čokoláda (exp.05/2015)
Skladem | 30960/OKO
Můžeme doručit do: 18.9.2019
1 199 Kč
280 Kč
243 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

INFORMACE O VÝROBKU VPX OXYELITE PROTEIN 907G

 

usp labs oxy elite protein 907 g 

Až dosud jste si museli vybrat mezi skvěle chutnající proteinem nebo kvalitou. Teď je možné obojí !!

USP Labs vyřešil vše dilema s OxyElite proteinem. Představuje Anti-katabolickou směs rychlých a pomalých trávení proteinů.

OxyElite protein obsahuje minimálně 80% izolát mléčných bílkovin (MPI), prémiový protein, který obsahuje differenttypes proteinů, jmenovitě kaseinu a syrovátky. Kombinace v MPI bylo prokázáno, že mají větší retenci dusíku a další růst svalů podporující učínky.

Kombinace zeleného čaje a maliné ketony činí z tohoto nejžhavější nový doplněk na trhu. Malinové ketony jsou přírodní fenolické sloučeniny odpovědné za nebeskou vůní, je to také silná přísada pro hubnutí.

OxyElite Protein neobsahuje addedmaltodextrin, kukuřičný sirup, nebo hydrogenované tuky. Jeden nebo více z těchto složek by mohlo být důvodem, proč nedosahujete vašich cílů tak rychle, jak byste chtěli.

Buďte připraveni na výsledky při spárování OxyElite proteinu s cvičením a zdravou výživu.

 usp oxy elite protein

Složení:

Advanced Lean Protein Matrix (izolát mléčných bílkovin [skládá z obou syrovátky a kaseinových proteinů], syrovátkový koncentrát 80%, micelární kasein), Polydextrosa (Fiber), Rapid Spalující lipid komplex (vysokým obsahem mastných kyselin slunečnicový olej, střední nasycené triacylglyceroly, konjugovaná kyselina linolová , amylázy, laktázy), Cocoa (zpracováno s alkalickými), přírodní a umělé příchutě, sójový lecitin, guma guar, sůl, sukralosa, acesulfam draselný.

Nutriční hodnoty:

oxy elite protein sup facts

Doporučené dávkování:

  • Berte jednu odměrku s 2-3 dcl vody jedenkrát denně.
  • V závislosti od potřeby proteinů a cílů je možné dávku navýšit.

 

usp oxy elite protein 907 gusp oxy elite protein 907

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: