PROM-IN Gelatina + Coral Calcium 360 cps

Kód: 4328
SLEVA PO REGISTRACI
Neohodnoceno
Značka: PROM-IN
–36 %
promin gelatine 360 kapsli
–36 % 349 Kč 303 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2019

Tento přípravek je doplněn o přirozený mořský korálový vápník (coral kalcium). Ten vykazuje podstatně vyšší vstřebatelnost (98%) a využitelnost lidským tělem, než jiné formy vápníku. Vápník je důležitý nejenom pro zdravé kosti a zuby, ale je zapojen do stovek zásadních tělesných funkcí. S nedostatkem vápníku je spojeno 200 různých nemocí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost v těle, protože mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Pokud má tělo nedostatek vápníku, tak si ho bere z kostí, čímž dochází k jejich „řídnutí“ a výsledkem může být obávaná nemoc osteoporóza. Ojedinělá kombinace želatiny s korálovým vápníkem Vám zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí a vzhledem k tomu, že vápník má zásadní důležitost pro obnovení pH buněčného prostředí a buduje Váš imunitní systém, tak podstatně přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu.

 Po přihlášení/registraci je cena nižší! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Informace o výrobku Gelatina + Coral Calcium 360 cps

 

  • Většina sportovců, zvláště silových disciplin, si uvědomuje nezbytnost dostatečného přísunu bílkovin pro nárůst svalové hmoty a síly.

Firma Promil jim v této jejich snaze pomáhá nabídkou celé řady proteinových koncentrátů značky Laktofit. Ale vyživovat pouze svaly zdaleka nestačí.

  • Pro jejich bezchybnou a správnou funkci je naprosto nezbytné věnovat dostatečnou pozornost pojivovým tkáním – tedy úponům, šlachám, kloubům, chrupavkám, atd. Jejich poškození vlivem nadměrné a dlouhodobé fyzické zátěže se snadno stává limitujícím faktorem právě rozvoje svalové hmoty. Slabé šlachy a silné svaly, to rozhodně nejde dohromady a dříve nebo později se tento nepoměr vymstí. Se zaníceným úponem nebo dokonce při jeho natržení se rozhodně sportovat nedá.

Základní složkou všech těchto pomocných pohybových struktur je tak zvaná kolagenní bílkovina neboli želatina. Ta sice z pohledu výživy svalů není plnohodnotná a tedy pro tento účel nevhodná (neobsahuje všechny nepostradatelné, tedy esenciální aminokyseliny), ale pro výživu šlach, kloubů, chrupavek je naprosto nepostradatelná.

Určité množství kolagenní bílkoviny můžeme získat z přirozené stravy – kližky v hovězím mase, vyvářením vepřových nožiček apod., ale firma Promil připravila pro Vás mnohem jednodušší a přijatelnější formu aplikace kolagenní bílkoviny: Gelatina + coral calcium kapsle. Jak název napovídá suplementace ve formě kapslí je velmi účinná, pohodlná, rychlá a přesně dávkovatelná. Kapsle obsahují přes 90% tak zvaného hydrolyzátu želatiny – v podstatě se jedná o rozštěpenou kolagenní bílkovinu, kolagenní peptid, který se mnohem snadněji a rychleji vstřebává, působí na regeneraci pojivové tkáně a stimuluje její růst.

V čem Vám je tedy přípravek prospěšný?

Pomáhá při léčbě opotřebených kloubů, šlach či přetížených kostí z důvodů nadměrné fyzické zátěže zpomaluje proces stárnutí kostí, kloubů, chrupavek, zubů, podpůrných vazivových tkání má příznivý vliv na růst vlasů a nehtů napomáhá regeneraci pokožky zvyšuje odolnost organismu.

  • Tento přípravek je doplněn o přirozený mořský korálový vápník (coral kalcium). Ten vykazuje podstatně vyšší vstřebatelnost (98%) a využitelnost lidským tělem, než jiné formy vápníku. Vápník je důležitý nejenom pro zdravé kosti a zuby, ale je zapojen do stovek zásadních tělesných funkcí. S nedostatkem vápníku je spojeno 200 různých nemocí. Jednou z nejdůležitějších funkcí vápníku je neutralizovat kyselost v těle, protože mírně alkalické prostředí je základní pro život, zdraví, růst a vitalitu. Pokud má tělo nedostatek vápníku, tak si ho bere z kostí, čímž dochází k jejich „řídnutí“ a výsledkem může být obávaná nemoc osteoporóza.

Ojedinělá kombinace želatiny s korálovým vápníkem Vám zajistí nejenom dobrý stav Vašich kloubů, úponů a chrupavek, ale i kostí a vzhledem k tomu, že vápník má zásadní důležitost pro obnovení pH buněčného prostředí a buduje Váš imunitní systém, tak podstatně přispívá k celkovému dobrému zdravotnímu stavu Vašeho organismu.

Složení v 1 tobolce:

  • hydrolyzát želatiny 380 mg
  • vápník 14 mg

Dávkování:

  • užívejte 3 kapsle Gelatina + coral calcium, je možné je užívat jednou až třikrát denně, kapsle zapijte vodou

Domníváte se, že přípravek nepotřebujete, protože ještě nemáte problémy s bolestmi kloubů, se záněty svalových úponů a opotřebení kloubní chrupavky Vám také ještě připadá předčasné? Tak to je veliký omyl! Přípravky tohoto typu působí nejlépe a nejúčinněji jako prevence, proto začněte brát přípravek „Gelatina + coral calcium“ dříve, než bude pozdě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: