Universal Amino Tech 375 tbl

Kód: 4401
Akce Tip
Neohodnoceno
1 489 Kč –53 %
Universal Amino Tech 375 tbl
1 489 Kč –53 % 699 Kč 608 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2019

Amino Tech od Universal je jako první na světě vědecky navržena komplexní aminokyselinová rastová formule. Díky revolučnímu, high-tech anabolickému komplexu živin je Amino Tech navržen speciálně pro kulturisty a ostatní sportovce, kteří tlačí svá těla na hranici možností. Když trénujete pro rozvoj silnějšího těla, je důležité zásobovat vaše svaly na buněčné úrovni. Amino Tech s prodlouženým uvolňováním poskytuje nevyhnutné anabolické a metabolické optimalizace, které vaše tělo potřebuje. * Amino Tech ponúka vynikající peptid-vázané aminokyseliny, které pochádzejí z nejkvalitnejšího mléčného albuminu, čistého proteinu vaječného bílku a vynikající izolované sójové bílkoviny (nejvyšší biologická hodnota bílkovinových zdrojů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

INFORMACE O VÝROBKU UNIVERSAL AMINO TECH

Amino Tech od Universal je jako první na světě vědecky navržena komplexní aminokyselinová rastová formule. Díky revolučnímu, high-tech anabolickému komplexu živin je Amino Tech navržen speciálně pro kulturisty a ostatní sportovce, kteří tlačí svá těla na hranici možností. Když trénujete pro rozvoj silnějšího těla, je důležité zásobovat vaše svaly na buněčné úrovni. Amino Tech s prodlouženým uvolňováním poskytuje nevyhnutné anabolické a metabolické optimalizace, které vaše tělo potřebuje.

* Amino Tech ponúka vynikající peptid-vázané aminokyseliny, které pochádzejí z nejkvalitnejšího mléčného albuminu, čistého proteinu vaječného bílku a vynikající izolované sójové bílkoviny (nejvyšší biologická hodnota bílkovinových zdrojů). 

Amino Tech poskytuje

  • Komplexní AA profil 
  • Energii pro svalové tkáně * 
  • Technologii s prodlouženým uvolňováním * 
  • Vitamíny a minerály 
  • Růst & výkon * 
  • Vysoký obsah BCAA...

 

Složení:

viz fotogalerie produktu.

 

Dávkování:

Berte 6 tablet hodinu před cvičením a 6 tablet po tréninku.

Nepřekračujte maximální dení dávku 12 tablet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: